Pożyczka Ratka.pl

Dodaj opinię
Opinie: 3

Dane teleadresowe Pożyczka Ratka.pl

Godziny pracy w pożyczce w Ratka.pl

 • Poniedziałek: 07:00 - 22:00
 • Wtorek: 07:00 - 22:00
 • Środa: 07:00 - 22:00
 • Czwartek: 07:00 - 22:00
 • Piątek: 07:00 - 22:00
 • Sobota: 07:00 - 22:00
 • Niedziela: 07:00 - 22:00

Informacje o pożyczce w Ratka.pl

 • Czas decyzji:
 • Wiek: lat
 • Zaświadczenie o dochodach:
 • Koszt weryfikacji:
 • Limity kwoty pożyczki:
 • Terminy udzielania pożyczki:
www.Ratka.pl

Ratka proponuje swoim klientom pożyczkę ratalną udzielaną przez Internet. Przy braku poręczeń i zabezpieczeń rzeczowych można uzyskać pożyczkę w wysokości do 5000 zł.


Chcąc wziąć pożyczkę ratalną od Ratki wybierz kwotę i okres spłaty na formularzu znajdującym się na stronie internetowej. Następnie wypełnij wniosek o udzielenie pożyczki. Jeszcze tego samego dnia otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki – telefonicznie lub e-mailem. Umowę wraz z harmonogramem spłat dostarczy Ci kurier. Po zapoznaniu się z jej treścią i podpisaniu jej oddaj egzemplarz kurierowi. Po otrzymaniu umowy Ratka wykonuje przelew bankowy, albo wystawia czek GIRO umożliwiający dokonanie wypłaty na poczcie.


Kto może uzyskać pożyczkę od Ratki?


Pożyczka ratalna jest dostępna dla osób, które mają co najmniej 20 lat, ale nie ukończyły 80 roku życia. Ratka nie udziela dofinansowania osobom, które figurują w rejestrze dłużników biur informacji gospodarczej, takich jak KRD, InfoMonitor i ERIF.


Ile kosztuje pożyczka ratalna od Ratki?


Pożyczka ratalna jest udzielana w wysokości do 5000 zł na okres maksymalnie 24 miesięcy. Podstawowe koszty związane z zaciągnięciem pożyczki obejmują odsetki kapitałowe (10% w skali roku) opłatę przygotowawczą w wysokości zależnej od kwoty pożyczki (ok. 390 – 975 zł), a także miesięczną opłatę administracyjną (15 – 25 zł). Koszty przygotowania i wysyłki monitu, wezwań do zapłaty i przekazania sprawy do postępowania windykacyjnego wynoszą łącznie 172 zł. Dodatkowo za przekazanie kwoty pożyczki do wypłaty w postaci czeku Giro trzeba zapłacić 13 zł. Odsetki za opóźnienie wynoszą zaś 14% w skali roku.


Odstąpienie od umowy


Ratka zastrzega, że w razie odstąpienia od umowy klient ma obowiązek zapłaty odsetek. Należy uiścić odsetki w wysokości określonej w umowie (np. przy pożyczce w wysokości 1500 zł będzie do 0,41 zł dziennie). Z prawa do odstąpienia można skorzystać w ciągu 14 dni od zawarcia pożyczki. Kwota pożyczki powinna zostać zwrócona wraz z odsetkami w terminie 30 dni od dnia odstąpienia od umowy.


Serwis Ratka zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych za pośrednictwem Internetu. Serwis jest częścią firmy Aasa Polska, która znowu wchodzi w skład grupy finansowej Aasa Global, pochodzącej ze Skandynawii. O bezpieczeństwie transakcji świadczy przede wszystkim posiadanie przez serwis ratka.pl certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine . Sama grupa działa już od 2010 roku. Klienci posiadają gwarancję tego, że serwis funkcjonuje zgodnie z zasadami ustanowionymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów, jak i również uwarunkowaniami fair lending.Polacy mogą bez najmniejszych problemów skorzystać z pogotowia finansowego. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 złotych, natomiast maksymalnie można zaciągnąć dług w wysokości 3,4 tysięcy złotych. Natomiast okres spłaty waha się od 6 do 24 miesięcy. Przykładowo pożyczając 1000 złotych na okres 6 miesięcy, klienci oddadzą w sumie 1509,18 złotych.Pożyczkobiorcą może być jedynie osoba, które ukończyła już 20 lat, ale nie przekroczyła jednocześnie 80 roku życia. Jej nazwisko nie może znajdować się w rejestrze dłużników Biuro Informacji Gospodarczej, a także w takich rejestrach jak KKRD, ERIF, czy też InfoMonitor. Powinna także wykazywać się stałymi dochodami, na przykład z tytułu umowy o pracę, bądź też świadczeń emerytalnych.Opinie o pożyczce w Ratka.pl

 • odz 2015-09-18 12:35 Ocenił(a) na: 1,0

  Odrzucili mój wniosek i nawet nie wiem dlaczego!

 • antek 2016-08-31 22:53 Ocenił(a) na: 5,0

  Polecam dostałem pożyczkę bez najmniejszych problemów. Pieniądze kolejnego dnia były u mnie na rachunku bankowym.

Dodaj swoją opinię

Ocena: